Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Baráž Chlum. B6:10Úpice B
Baráž Chlum. B10:3Úpice B
XX:YY
XX:YY
B tým
Soutěž: Krajská soutěž 2. třídy

Umístění béčka v posledních letech:2017/2018 OP1 1.místo
 2016/2017 OP1 2.místo
 2015/2016 OP1 2.místo
 2014/2015 KP2 10.místo
 2013/2014 KP2 9.místo
 2012/2013 KP2 9.místo
 2011/2012 KP2 8.místo
 2010/2011 KP2 9.místo
 2009/2010 KP2 7.místo
 2008/2009 KP2 5.místo
 2007/2008 KP2 2.místo


Pavel Kycelt 
Ročník: 1971
Dřívější bilance: 17/18, 84% (OP1), 16/17, 39% (KP2), 15/16, 85.71% (OP1) , 14/15, 21.88% (KP1)
 Aktuální výkon hráče dle EloST žebříčku: Link
 Další info: Pokladník oddílu a vedoucí B týmu.


 
 Josef Jiřička 
 Ročník: 1983
 Dřívější bilance: 17/18, 44% (KP2),16/17, 82% (OP1), 15/16, 65.91% (OP1), 14/15, 26.53% (KP2)
 Aktuální výkon hráče dle EloST žebříčku: Link
 Další info: Správce webu.


 Jan Havlín 
 Ročník: 1966
 Dřívější bilance: 17/18, 63% (OP1), 16/17, 49% (OP1), 15/16, 48.78% (OP1), 14/15, 43.40% (OP1)
 Aktuální výkon hráče dle EloST žebříčku: Link
 Další info: Velký sportovec a maratonista.


 
 Jaroslav Skřivan 
 Ročník: 1982
 Dřívější bilance: 17/18, 37% (KP2),16/17, 47% (KP2),15/16, 36.49% (KP2), 14/15, 50.94% (KP2)
 Aktuální výkon hráče dle EloST žebříčku: Link
 Další info: Dále se věnuje cyklistice..


 Jakub Kycelt 
 Ročník: 2004
 Dřívější bilance: 17/18, 51% (OP1),15/16, 52% (OP2)
 Aktuální výkon hráče dle EloST žebříčku: Link
 Další info:.





Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Krajská soutěž 1. třídy
1.TJ Jičín22 59
2.DTJ-Slavia Hr. Králové E22 58
3.Baník Vamberk22 57
4.TJ Dvůr Králové n.L.22 52
5.Sokol České Meziříčí22 52
6.Tatran Hostinné B22 46
7.Sokol Nemyčeves22 40
8.Sokol Chlumec n.C.22 38
9.Jiskra Nový Bydžov22 35
10.TTC Nové Město n.M.22 34
11.Sokol Jar.-Josefov 2 C22 34
12.Jiskra Jaroměř B22 23
Krajská soutěž 2. třídy
1.Sparta Úpice A22 62
2.TJ Lázně Bělohrad22 55
3.Salamandr Hr. Králové22 54
4.DTJ Hradec Králové F22 47
5.Tatran Hostinné C22 46
6.TJ Nová Paka B22 45
7.Jiskra Hořice22 43
8.TJ Jičín B22 42
9.Sokol Stará Paka B22 38
10.Sokol Chlumec n.C. B22 34
11.TTC KB Vrchlabí B22 32
12.Sokol Stěžery C22 29
Regionální přebor 1.třídy
1.TJ Sokol Stěžery D12 36
2.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 G12 26
3.TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou C12 19
4.TJ Sokol PP Hradec Králové 2 H12 15
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J