Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko doma ztratilo důležité body
NovinkyÁčko potřebovalo přerušit sérii porážek a dobrou možnost k tomu mělo na domácích stolech proti dvoum nováčkům z Lánova respektive z Poříčí.

Chlumec - Lánov 6 - 10

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka s Vláďou porazili dvojici Honců, Šín v pěti setech. Bohužel Pavel s Michalem prohráli s Alinčem a Tomešem. Stav 1-1.

Hned první série nám nevyšla. Jirka sice proměnil proti Šínovi svůj sedmý mečbol, ale Pavel prohrál s Tomešem o dva body v pátém setu, Vláďovi se nedařilo proti Honců a Michal nestačil na Alinčeho. Stav 2-4.

Začátek druhé série nám vyšel, Pavel porazil Šína a Vláďa rozstřílel Tomeše. Bohužel Michal nebyl ve formě a prohrál s Honců. Jirka s Alinčem prohrál na koncovky. Stav 4-6.

Snížit se podařilo Vláďovi po výhře nad Šínem. Soupeř opět odskočil po kontumační výhře Tomeše nad Michalem. Jirka poté porazil Honců a Pavel bojoval o vyrovnaní proti Alinčemu. Bohužel mečbol neproměnil a prohrál nakonec v pěti setech. Stav 6-8.

Proti Šínovi nastoupil ke své krajské premiéře Michal Leden, který vystřídal Michala. Šínovi Michal podlehl 0-3. Zápas mohl ještě prodloužit Jirka, který ale trestuhodně nezvládl zápas s Tomešem a prohrál 1-3. Celkový stav 6-10.

Body domácích: Vláďa Mrázek 2,5/3,5; Jirka Mrázek 2,5/4,5; Kycelt 1/3,5; Cudlín 0/2,5; Leden 0/1.
Body hostů: Alinče 3,5/3,5; Tomeš 2,5/3,5; Honců 2/3,5; Šín 1/4,5 + 1 wo.

Odpoledne nás čekal tým z Poříčí a místo Michala nastoupil Tomáš Regimon, pro něhož to byla premiéra v kp1.

Chlumec - Poříčí 2 - 10

Po čtyřhrách byl stav nerozhodný, bratři Mrázkové porazili bratry Tučky 3-2 na sety. Pavel s Tomášem nestačili na Rozporku s Vašíčkem. Stav 1-1.

Jirka v prvním zápase sice promarnil dvousetové vedení, ale nakonec v pěti setech udolal Adama Tučka. Pavel hrál s Rozporkou, ale odešel poražen. Tomáš nehrál špatně, ale na víc než set proti Dušanovi Tučkovi to nestačilo. Vláďa vedl s Vašíčkem již 2-0 na sety, zápas k vítězství ale bohužel nedotáhl. Stav 2-4.

Soupeřovu sérii nepřerušil Pavel, který prohrál s Adamem Tučkem. Tomáš sahal s Rozporkou po pátém setu, ale zkušený soupeř čtvrtý set otočil a vyhrál 3-1. Vláďa na koncovky nestačil na Dušana Tučka. Jirka nastoupil proti Vašíčkovi a po jasně vyhraném prvním setu nezvládl další tři koncovky a prohrál. Stav 2-8.

Třetí sérii začal Tomáš proti Adamovi Tučkovi, ale ve vyrovnaném zápase prohrál v koncovce pátého setu. Stejným poměrem prohrál i Vláďa s Rozporkou, proti kterému nedotáhl ani vedení 8-5 v rozhodující sadě. Poté si ještě dohráli zápas Jirka s Dušanem Tučkem, Jirka prohrál 2-3. Konečný stav zápasu 2-10.

Body domácích: Jirka Mrázek 1,5/2,5 + 0/1 mimo zápis, Vláďa Mrázek 0,5/3,5; Kycelt, Regimon 0/2,5.
Body hostů: Rozporka 3,5/3,5; Vašíček 2,5/2,5; Dušan Tuček 2/2,5 + 1/1 mimo zápis; Adam Tuček 2/3,5.

Z domácích zápasů jsme tedy žádné body navíc do tabulky nezískali a nebezpečně se pohybujeme v sestupových vodách. Do Vánoc nás čekají ještě čtyři utkání a je potřeba v nich co nejvíce bodovat. Za 14 dní ukončujeme první polovinu sezóny ve Vamberku a Kostelci.
pedro dne 25.11.2012 V Novinky · Tisk
Umistěni A týmu / Krajská soutěž 1. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajská soutěž 2. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín 2. třída
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J