Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko venku třikrát za sebou bodovalo
NovinkyV neděli 9.12. jsme zajížděli do Vamberka a Kostelce nad Orlicí. Dopolední zápas měl sloužit hlavně k rozehrání na odpoledne, kde jsme potřebovali vyhrát.

Vamberk - Chlumec 10 - 3

Přestože vedoucí tým soutěže nastoupil oslaben o Novotného, kterého zastoupil Macháček, tak jsme mu velký odpor nekladli. Prohráli jsme obě čtyřhry a v první sérii bodoval pouze Jirka, který porazil Macháčka. Průběžný stav 5-1 pro domácí.

Ve druhé sérii bodoval pouze Michal, který porazil Macháčka, ostatní naši borci na soupeře nestačili. Stav 8-2 pro domácí.

Hned třetí série utkání ukončila. Bod za nás přidal již jen Jirka s Tauerem a utkání tak skončilo 10-3 pro domácí.

Body domácích: Vrkoslav, Valášek 3,5/3,5; Tauer 2,5/3,5; Macháček 0,5/2,5.
Body hostů: Jirka Mrázek 2/3,5; Cudlín 1/3,5; Pavel Kycelt 0/2,5; Vláďa Mrázek 0/3,5.

Odpolední zápas pro nás byl velmi důležitý, a tak nám přijel pomoct ještě Jirka Pilný.

Kostelec n/Orl. "B" - Chlumec 6 - 10

Úvod do utkání nám vyšel, Jirka a Vláďa Mrázkovi porazili Malíka s Jakubcem a Pavel s Michalem Balouse s Malínským. stav 2-0 pro nás.

První série skončila smírně, Michal porazil mladého Kršiaka, Pavel nenašel recept na Tomáše Malíka, Jirka přehrál Malínského a Vláďa nestačil na soupeřovu jedničku Balouse. Stav 4-2 pro nás.

I druhá série byla vyrovnaná, Michal zneškodnil Malíka, Pavel s Malínským vedl 2-0 na sety, měl i mečbol, ale zápas nakonec v pěti seteh ztratil. Jirka Mrázek na Balouse neměl a Vláďa na koncovky i s trochou štěstí porazil 3-1 Kršiaka. Stav 6-4 pro nás.

Ve třetí sérii Michal porazil Malínského, Jirka Pilný, který vystřídal Pavla, nestačil na Balouse, Jirka prohrál s Jakubcem, na kterého mu to prostě nejde a sérii proher přerušil tak až Vláďa, který v pěti setech udolal Malíka. Stav 8-6 pro nás.

V souboji neporažených udolal Michal v pěti setech Balouse a desátý bod nám zajistil také pětisetovou výhrou Jirka Pilný, který přemohl Jakubce. Záda mu ještě jistil Jirka Mrázek, který porazil Malíka. Konečný stav 10-6 pro Chlumec.

Body domácích: Balous 3/4,5; Jakubec 1/2,5; Malínský 1/3,5; Malík 1/3,5 + 0/1 mimo zápis, Kršiak 0/2.
Body hostů: Cudlín 4,5/4,5; Vláďa Mrázek 2,5/3,5; Jirka Mrázek 1,5/3,5 + 1/1 mimo zápis, Pilný 1/2; Pavel Kycelt 0,5/2,5.


V neděli 23.12. nás čekaly další klíčové bitvy v boji o udržení se v soutěži. Zajížděli jsme do Stěžer a na DTJ/Slavii Hradec, se kterými jsme domácí utkání vyhráli. Nic jsme nepodcenili a opět si vzali na výpomoc Jirku Pilného.

Stěžery "B" - Chlumec 9 - 9

Domácí oproti prvnímu utkání nasadili ještě Černohorského a do dvouher místo Kvasničky Hrbka.

Vstup do utkání nám vyšel na jedničku, nepříznivé vývoje obou čtyřher jsme otočili a vyhráli obě v pěti setech. Jirka a Vláďa Mrázkovi přemohli Šance s Kvasničkou a Pavel s Michalem Kodyma s Černohorským. Stav 2-0 pro nás.

V dobrém vstupu jsme pokračovali i v první sérii. Michal porazil Šance, Jirka ve čtyřech setech Černohorského a Pavel ve třech Hrbka. První domácí bod tak zaznamenal až Kodym, který 3-1 porazil Vláďu. Stav 5-1 pro nás.

Druhá série nám příliš nevyšla, Michal bohužel na Černohorského recept nenašel a prohrál 1-3. Jirka poté porazil Hrbka, ale Pavel podlehl Kodymovi a Vláďa Šancovi. Stav 6-4 pro nás.

Ve třetí sérii jsme se opět bodově prosadili. Michal si připsal výhru nad Hrbkem, Jirka 3-1 porazil Kodyma, Jirka Pilný, který střídal Pavla, v pěti setech udolal Šance a prohrál až Vláďa s Černohorským. Stav 9-5 pro nás.

Poslední série nám bohužel hrubě nevyšla. Michal v pěti setech podlehl Kodymovi, Jirka se Šancem v pátém setu nedotáhl vedení 9-6 a zápas ukončil zkaženým podáním. Jirka Pilný také nezvládl pátý set s Černohorským a poslední zápas prohrál pak i Vláďa s Hrbkem. Konečný stav 9 - 9.

Body domácích: Kodym, Černohorský 3/4,5; Šanc 2/4,5; Hrbek 1/4,5.
Body hostů: Jirka Mrázek 3,5/4,5; Cudlín 2,5/4,5; Pavel Kycelt 1,5/2,5; Pilný 1/2; Vláďa Mrázek 0,5/4,5.

Utkání jsme měli tedy výborně rozehrané, ale nakonec jsme si z něj odnesli jen dva body za remízu. Odpoledne jsme tak chtěli nepovedenou koncovku napravit a zvítězit. Domácí nám to usnadnili tím, že nastoupili oslabeni o Merkla.

DTJ/Slavia HK "D" - Chlumec 5 - 10

Domácí nastoupili s Trojanem, Kubíčkem, Kolmanem a Kalenským.

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka s Vláďou po bídném výkonu prohráli s Kolmanem a Kalenským v pěti setech a Pavel s Michale porazili Trojana s Kubíčkem. Stav 1-1.

Michal v prvním zápase porazil Kubíčka a Jirka poté Kalenského. Pavel nestačil na Trojana a Vláďa neproměnil s Kolmanem mečbol a v pěti setech prohrál. Stav 3-3.

Druhá série nám vyšla lépe. Michal porazil Kalenského, Jirka v pěti setech Lůďu Trojana, Pavel udolal Kolmana a prohrál pouze Vláďa ve čtyřech setech s Kubíčkem. Stav 6-4 pro nás.

I třetí série patřila nám. Odpolední neporazitelnost si podrželi Michal i Jirka, kteří přehráli Trojana respektive Kolmana. Pak bohužel Pavel nestačil na Kubíčka, ale Jirka Pilný, který vystřídal Vláďu, přehrál Kalenského. Stav 9-5.

Konec utkání jsme narozdíl od dopoledne zvládli, Michal položil čtyřku a po výhře nad Kolmanem přidal desátý bod. Konečný stav 10-5 pro nás.

Body domácích: Kubíček 2/3,5; Kolman 1,5/4,5; Trojan 1/3,5; Kalenský 0,5/3,5.
Body hostů: Cudlín 4,5/4,5; Jirka Mrázek 3/3,5; Pavel Kycelt 1,5/3,5; Pilný 1/1, Vláďa Mrázek 0/2,5.

Týmový výkon nám zjiastil z předvánoční neděle zisk čtyř bodů do tabulky, což nám zajišťuje průběžné osmé místo. Nic ale nesmíme podcenit a musíme se připravit hned na následující zápas proti Hořicím.
pedro dne 25.12.2012 V Novinky · Tisk
Umistěni A týmu / Krajská soutěž 1. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajská soutěž 2. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín 2. třída
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 2

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J