Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Vánoční turnaj v Kosicích opět pod chlumeckou nadvládou
NovinkyNa druhý svátek vánoční jsme opět vyrazili do nedalekých Kosic na vánoční turnaj. Naše sestava byla početná, kromě obhájce Jirky Mrázka nás reprezentovali ještě Michael Cudlín, Vláďa Mrázek, Jirka Pilný, Jarda skřivan, Tomáš Regimon, Michal Leden a Zdeněk Veselý.

Na turnaji se sešly téměř čtyři desítky borců. Pořadatelé hráče rozdělili do čtyř skupin, kdy vždy první čtyři postupovali do vyřazovacích bojů.

Téměř všem našim zástupcům se podařilo postoupit, svou skupinu vyhrál Jirka Pilný před Míšou Cudlínem a ze druhého místa postupoval Jirka Mrázek, který nestačil na Vízka z Bydžova. Jako třetí šli dále Vláďa Mrázek a Jarda Skřivan. Ze čtvrtého místa postoupil i Tomáš Regimon a tak před branami pavouku skončili jen Michal Leden a Zdeněk Veselý.

V prvním kole pavouka na sebe narazili Jirka Mrázek s Jardou Skřivanem a Michal Cudlín s Vláďou Mrázkem. Dále postoupili oba zkušenější borci, Jirka zvítězil ve třech setech a Michal v pěti. Jirka Pilný zkušeně postoupil přes Cejnara. O největší překvapení se ovšem postaral Tomáš Regimon, který se nezalekl exchlumeckého bydžovského Honzy Ornsta a udolal ho v pěti setech.

Ve čtvrtfinále se potkali oba naši JIrkové, dále nakonec postoupil po pěti setech Jirka Pilný. Michal postoupil také po pěti setech, kdy mu až do posledních míčů vzdoroval Vízek. Postup slavil i Tomáš, který porazil taktéž bydžovského Kynčla. Semifinalisty doplnil Moder ze Svinar.

Semifinálové souboje skončili dle předpokladů, Pilňoch porazil Modera a Michal si poradil s Tomášem.

Ve finále se Michalovi podařilo Jirkovi oplatit porážku ze skupiny a po zásluze si odnesl pohár za první místo. V boji o třetí místo bohužel prohrál Tomáš stejně jako ve skupině 2-3 s Moderem a skončil tak nakonec na čtvrtém místě.

Turnaj se nesl v pohodové atmosféře, možná jen pro příště by bylo vhodnější rozdělit hráče do více skupin.
pedro dne 03.01.2013 V Novinky · Tisk
Umistěni A týmu / Krajská soutěž 1. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajská soutěž 2. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín 2. třída
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J