Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Áčko doma 2x vyhrálo a přiblížilo se záchraně
NovinkyUplynulou sobotu jsme doma nastoupili k domácím zápasům proti Libchyni a Novému Městu nad Metují. Již jsme se potřebovali bodově chytnout a na soupeře jsme si i věřili.

Chlumec - Libchyně 10 - 4

Po úvodních čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka a Vláďa Mrázkovi podlehli v pěti setech Ducháčovi s Matoušem a Pavel s Michalem porazili rodinné duo Milanů Machových. Stav 1-1.

První série nám vyšla. Jirka porazil Matouše, pak sice podlehl Pavel Ducháčovi, ale Vláďa i Michal pak vyhráli nad Machem starším respektive Machem mladším. Stav 4-2 pro nás.

Druhá série nám vyšla ještě lépe a neztratili jsme v ní ani bod. Pavel vydřel výhru s Matoušem, Vláďa porazil Ducháče, Michal nedal šanci Machovi a Jirka přehrál mladého Macha. Stav 8-2 pro domácí.

Hosté se ale ještě nevzdávali a výhrami Matouše nad Vláďou a Ducháčem nad Michalem snížili. Zápas jsme ale naštěstí již dotáhli. Jirka porazil v pěti setech Macha staršího a Pavel přidal desátý bod proti Machovi mladšímu. Konečný stav 10-4 pro nás.

Body domácích: Jirka Mrázek 3/3,5; Cudlín a Pavel Kycelt 2,5/3,5; Vláďa Mrázek 2/3,5.
Body hostů: Ducháč 2,5/3,5; Matouš 1,5/3,5; Mach st. a Mach ml. 0/3,5.

Uklidněni dopolední výhrou jsme odpoledne chtěli proti Novému Městu, na které se nám dlouhodobě daří, ale se kterým jsme naposledy v oslabené sestavě 8-10 prohráli, bodovat.

Chlumec - Nové Město n/M 10 - 8

Soupeř přijel v sestavě Martinek, Šrůtek, Bín a Zmátlo. Vstup do utkání nám vyšel a po čtyřhrách jsme šli hned do vedení. Jirka s Vláďou udolali v pěti setech Martinka s Bínem a Pavel s Michalem porazili 3-1 Šrůtka se Zmátlem. Stav 2-0 pro domácí.

První série nám nevyšla, Jirka prohrál s Martinkem, Vláďovi nedal šanci Šrůtek, Pavel si nepřišel na Bína a vyhrál pouze Michal se Zmátlem. Stav 3-3.

Druhou sérii se nám podařilo vyhrát. Vláďa sice nestačil na Martinka, ale Pavel vydřel v pěti setech výhru nad Šrůtkem, Michal přehrál Bína a poté i Jirka Zmátla. Stav 6-4.

Soupeř ale opět kontroloval a dokázal vyrovnat. Pavel prohrál s Martinkem, Michalovi vůbec neseděla hra Šrůtka a prohrál 0-3. Jirka pak nedal šanci Bínovi, ale Vláďa se Zmátlem prohrál na 10 v rozhodující páté sadě. Stav 7-7 a vše směřovalo do napínavé koncovky.

Martinkovu neporazitelnost nenarušil ani Michal a prohrál 1-3. Další tři zápasy jsme ale zvládli na jedničku. Jirka 3-0 porazil Šrůtka, Vláďa 3-1 udolal trápícího se Bína a Pavel zkušeně přehrál Zmátla. Konečný stav 10-8 pro domácí.

Body domácích: Jirka Mrázek 3,5/4,5; Pavel Kycelt a Cudlín 2,5/4,5; Vláďa Mrázek 1,5/4,5.
Body hostů: Martinek 4/4,5; Šrůtek 2/4,5; Bín a Zmátlo 1/4,5.

Do tabulky jsme si tedy připsali cenných šest bodů a přiblížili se záchraně viz tabulka zde. Příští zápas zajíždíme do Lánova a Poříčí a rádi bychom si již zajistili jistotu udržení.
pedro dne 17.02.2013 V Novinky · Tisk
Umistěni A týmu / Krajská soutěž 1. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajská soutěž 2. třídy
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín 2. třída
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2020 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J