Jméno:    Heslo: 

SPONZOŘIFOTKY


video video video

VIDEA


video video video
Nekompletní áčko venku bohužel body nevydolovalo
Novinky

První zápasy na půdě soupeřů jsme absolvovali až po pěti doma odehraných zápasech. Cestovali jsme do Libchyně a Nového Města.
Naše výchozí podmínky nebyly nejlepší, museli jsme se obejít bez Jirky Mrázka, který letos hraje parádně a jeho body jsou v zápisech sakra znát. Využili jsme tak opět služeb Honzy Votíka z Poděbrad, který u nás nastupuje na střídavý start.

Libchyně - Chlumec 10:2

V Libchyni, která nastoupila v kompletní sestavě, jsme bohužel dostali pěkně naloženo. Po dvou těsně prohraných čtyřhrách se podařilo bodovat pouze Michalovi proti Machovi. Na jeho bod nikdo další v první sériii nedokázal navázat. O korekci stavu se postaral opět až Michal. Domácí si tak pohodlně dokráčeli pro 3 cenné body do tabulky. V malé herně se nám až na zmiňovaného Michala nikomu nedařilo a zaslouženě jsme již v 11:15 objednávali oběd.

Body našich: Cudlín 2/3, V. Mrázek a Votík 0/2, Pavel Kycelt 0/3.
Body domácích: Ducháč 3,5/3, Matouš 3,5/3, Janko 1,5/2, Mach 1,5/2.

Nové Město n/M. - Chlumec 10:8

Odpoledne náš výkon snesl přísnější měřítka. Nabitý domácí celek se nám podařilo slušně potrápit. Hned v úvodu se nám podařilo domácím odskočit na pár bodíků. Pavel s Michalem ovládli debl a hned poté i své úvodní dvouhry. Michal si poradil se Šrůtkem a Pavel snadno přehrál Koukolu. Šťastného bodíka urval i Vláďa proti Bínovi. Prohrál až Honza Votík s jedničkou domácích Martinkem.
Druhá série byla také povedená. Michal přejel Koukolu a Pavel přetavil dopolední mizérii v další vítězství, tentokrát nad Bínem. Bohužel Vláďa ani Honza proti Martinkovi resp. Šrůtkovi nebodovali. Vedli jsme ale stále 6:4.
Další zářez na svou pálku si připsal Michal, který udolal Bína. Nutno dodat, že jeho veletoče v pátém setu nás ale stály hodně nervů (7:0, 10:4, 10:11, 14:12). Za domácí opět snížil Martinek. Śkoda, že poté Vláďa v pěti setech podlehl Šřůtkovi. Honza navíc nestačil na Koukolu a domácí srovnali stav.
Michalova šňůra skončila až pětisetovou porážkou s přesným Martinkem. Za nás ovšem srovnával Pavel, který povedené odpoledne dovršil výhrou se Šrůtkem.
Poslední dvě dvouhry tak rozhodovaly. V době kdy Honza dohrál svůj nepovedený zápas s Bínem, Vláďa dotáhl zápas s Koukolou do pátého setu. Poslední set tak rozhodoval o dělbě bodů. Bohužel zaspal začátek a manko již nedohnal a domácí celek se mohl radovat z vydřeného vítězství 10:8.

Body našich: Cudlín a Pavel Kycelt 3,5/4, V. Mrázek 1/4, Votík 0/4.
Body domácích: Martínek 4,5/4, Koukola a Šřůtek 2/4, Bín 1,5/4.

Hrůznou sérii pěti porážek v řadě musíme zastavit hned v dalším kole, kdy nás čekají nováčci soutěže z Lánova a Poříčí.

pedro dne 11.11.2012 V Novinky · Tisk
Umistěni A týmu / Divize
Odkaz na STIS
Umistěni B týmu / Krajský přebor 2.třídy A
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži 1.
Odkaz na STIS
Umistěni C týmu / RSST Jičín muži IV.
Odkaz na STIS
Regionální přebor žáci
Odkaz na STIS
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2022 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J