FOTKY

video video video

VIDEA

Áčko doma ztratilo důležité body
NovinkyÁčko potřebovalo přerušit sérii porážek a dobrou možnost k tomu mělo na domácích stolech proti dvoum nováčkům z Lánova respektive z Poříčí.

Chlumec - Lánov 6 - 10

Po čtyřhrách byl stav vyrovnaný, Jirka s Vláďou porazili dvojici Honců, Šín v pěti setech. Bohužel Pavel s Michalem prohráli s Alinčem a Tomešem. Stav 1-1.

Hned první série nám nevyšla. Jirka sice proměnil proti Šínovi svůj sedmý mečbol, ale Pavel prohrál s Tomešem o dva body v pátém setu, Vláďovi se nedařilo proti Honců a Michal nestačil na Alinčeho. Stav 2-4.

Začátek druhé série nám vyšel, Pavel porazil Šína a Vláďa rozstřílel Tomeše. Bohužel Michal nebyl ve formě a prohrál s Honců. Jirka s Alinčem prohrál na koncovky. Stav 4-6.

Snížit se podařilo Vláďovi po výhře nad Šínem. Soupeř opět odskočil po kontumační výhře Tomeše nad Michalem. Jirka poté porazil Honců a Pavel bojoval o vyrovnaní proti Alinčemu. Bohužel mečbol neproměnil a prohrál nakonec v pěti setech. Stav 6-8.

Proti Šínovi nastoupil ke své krajské premiéře Michal Leden, který vystřídal Michala. Šínovi Michal podlehl 0-3. Zápas mohl ještě prodloužit Jirka, který ale trestuhodně nezvládl zápas s Tomešem a prohrál 1-3. Celkový stav 6-10.

Body domácích: Vláďa Mrázek 2,5/3,5; Jirka Mrázek 2,5/4,5; Kycelt 1/3,5; Cudlín 0/2,5; Leden 0/1.
Body hostů: Alinče 3,5/3,5; Tomeš 2,5/3,5; Honců 2/3,5; Šín 1/4,5 + 1 wo.

Odpoledne nás čekal tým z Poříčí a místo Michala nastoupil Tomáš Regimon, pro něhož to byla premiéra v kp1.

Chlumec - Poříčí 2 - 10

Po čtyřhrách byl stav nerozhodný, bratři Mrázkové porazili bratry Tučky 3-2 na sety. Pavel s Tomášem nestačili na Rozporku s Vašíčkem. Stav 1-1.

Jirka v prvním zápase sice promarnil dvousetové vedení, ale nakonec v pěti setech udolal Adama Tučka. Pavel hrál s Rozporkou, ale odešel poražen. Tomáš nehrál špatně, ale na víc než set proti Dušanovi Tučkovi to nestačilo. Vláďa vedl s Vašíčkem již 2-0 na sety, zápas k vítězství ale bohužel nedotáhl. Stav 2-4.

Soupeřovu sérii nepřerušil Pavel, který prohrál s Adamem Tučkem. Tomáš sahal s Rozporkou po pátém setu, ale zkušený soupeř čtvrtý set otočil a vyhrál 3-1. Vláďa na koncovky nestačil na Dušana Tučka. Jirka nastoupil proti Vašíčkovi a po jasně vyhraném prvním setu nezvládl další tři koncovky a prohrál. Stav 2-8.

Třetí sérii začal Tomáš proti Adamovi Tučkovi, ale ve vyrovnaném zápase prohrál v koncovce pátého setu. Stejným poměrem prohrál i Vláďa s Rozporkou, proti kterému nedotáhl ani vedení 8-5 v rozhodující sadě. Poté si ještě dohráli zápas Jirka s Dušanem Tučkem, Jirka prohrál 2-3. Konečný stav zápasu 2-10.

Body domácích: Jirka Mrázek 1,5/2,5 + 0/1 mimo zápis, Vláďa Mrázek 0,5/3,5; Kycelt, Regimon 0/2,5.
Body hostů: Rozporka 3,5/3,5; Vašíček 2,5/2,5; Dušan Tuček 2/2,5 + 1/1 mimo zápis; Adam Tuček 2/3,5.

Z domácích zápasů jsme tedy žádné body navíc do tabulky nezískali a nebezpečně se pohybujeme v sestupových vodách. Do Vánoc nás čekají ještě čtyři utkání a je potřeba v nich co nejvíce bodovat. Za 14 dní ukončujeme první polovinu sezóny ve Vamberku a Kostelci.