Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec C10:8Roškopov A
Chlumec B10:3Chomutice
Chlumec A10:8Vamberk
Chlumec C10:8Železnice B
Kategorie novinek
Novinky

Kategorie: Novinky
Počet položek: 35
Kroužek stolního tenisu 2019/2020
Jakub Kycelt sklidil neuvěřitelný úspěch v rámci České republiky
Kroužek stolního tenisu
Béčko porazilo Bydžov C
Začátek nové sezony
Ačko zvítězilo nad Novou Pakou a Hostinném
Áčko prohra i výhra
Začínáme trénovat
Aáčko i Béčko dnes bez výhry.
17.1.2014
Víkendové zápasy 10.1.2015
A a B 2x prohra
Víkendové zápasy
Změna focení!!!
Zakončení sezony
Videa z tréninku 2.3. 2014 - část 2
Videa z tréninku 2.3. 2014
Trénink 3.2.2014
Áčko drží neporazitelnost
Áčko nadále bez ztráty bodu
Změna !!!! Focení 27.9. 2013
Áčko doma 2x vyhrálo a přiblížilo se záchraně
Úspěšnou sérii áčko neprodloužilo
Vánoční turnaj v Kosicích opět pod chlumeckou nadvládou
Áčko venku třikrát za sebou bodovalo
Áčko doma ztratilo důležité body
Nekompletní áčko venku bohužel body nevydolovalo
Domácí zápasy áčku nevyšly
DTJ - Chlumec "B" 10:1
Přátelské utkání v Novém Bydžově jsme vyhráli 11-7
Áčko s Hořicemi těsně prohrálo
Úspěšný vstup áčka do nové sezóny
Start do nové sezóny se nevydařil
Tradiční vrchol letní sezóny - Chlumecký triatlonek 2012 je již minulostí
Začíná sezóna - trénujeme
Ukázat všechny kategorie
Krajská soutěž 1. třídy
1.Jiskra Nový Bydžov4 12
2.Baník Vamberk4 10
3.TTC KB Vrchlabí4 9
4.TJ Dvůr Králové n.L.4 9
5.Sokol Chlumec n.C.4 8
6.DTJ-Slavia Hr. Králové D3 7
7.Sokol PP Hr. Králové 2 E3 7
8.Sparta Úpice4 6
9.Sokol Nemyčeves4 6
10.Sokol Stěžery B3 5
11.Sokol České Meziříčí3 5
12.Tatran Hostinné D4 4
Krajská soutěž 2. třídy
1.Salamandr Hr. Králové5 13
2.TJ Jičín B5 10
3.TJ Lázně Bělohrad3 9
4.Sokol Chlumec n.C. B3 9
5.Jiskra Hořice5 8
6.DTJ-Slavia Hr. Králové E5 8
7.TJ Trutnov - Poříčí4 7
8.TJ Nová Paka B3 7
9.TJ Dvůr Králové n.L. B4 7
10.Sokol Jar.-Josefov 2 C4 7
11.TTC KB Vrchlabí B4 6
12.Sokol Chomutice3 5
Regionální přebor muži 3.třída
1.TJ SOKOL Stará Paka C3 7
2.TJ Jiskra Hořice C2 6
3.TJ Sokol Chlumec C2 6
4.TJ Sokol Úbislavice2 5
5.TJ Sokol Nemyčeves C2 5
6.TJ Lázně Bělohrad D2 4
7.TJ Sokol Roškopov A2 4
8.TJ Jičín E2 4
9.TJ TK Žlunice A2 3
10.SK Miletín B3 3
11.TJ Sokol Rovensko B2 3
12.TJ Sokol Železnice B2 2
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 3

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J