FOTKY

video video video

VIDEA

Memoriál Josefa Kycelta 30.12.2017
V sobotu 30.12.2017 se pak uskutečnil v chlumecké sokolovně Memoriál Josefa Kycelta ve dvouhře stolních tenistů.Soutěž je věnována památce chlumeckého sportovce , který nás opustil v březnu 2010.Byl spoluzakladatelem oddílu stolního tenisu v r.1959, dlouholetým hráčem , trenérem a rozhodčím.Staral se o oddíl,byl předsedou okresního svazu stolního tenisu,mnoho práce odvedl v TJ i jako zastupitel města.V roce 1982 se mu podařilo vybudovat hernu v půdním prostoru chlumecké sokolovny.Zde také při mistrovském zápase opustil stolní tenisty a své nejbližší.
Vlastní turnaj se hrál v sále chlumecké sokolovny a v její herně celkem na 7 stolech za účasti 28 registrovaných hráčů z Chlumce a dalších míst ( Hradec Králové, Městec Králové , Nový Bydžov , Heřmanův Městec , Pardubice , Velký Osek , Žehuň a Stěžery ).Pro nasazování hráčů byl poprve použit bodový systém ELO.
Dvouhra se hrála kombinovaným systémem .Nejprve se v 7 skupinách hrálo při 4 účastnících každý s každým.Prví dva hráči postoupili do finále o 1.-14.místo,kde se hrálo vyřazovacím systémem na 1 porážku.Zbývající hráči pokračovali obdobně o 15.-28. místo.Celkem tak bylo odehráno 69 dvouher a soutěž byla doplněna o soutěž čtyřher.Ta se hrála vyřazovacím systémem na 1 porážku.Zde bylo odehráno ještě 11 utkání při 12 účastnících.Obě soutěže byly hrány na 3 vítězné sety.
Konečné pořadí dvouhry mužů :
1. Doležal Martin Sokol Velký Osek 2. Mrázek Jiří DTJ HK 3. Kycelt Petr Sokol Chlumec n.C. 4. Kynčl. Milan Jiskra N.Bydžov 5.-8. Regimon Tomáš SK Městec Králové Vlášek Vladimír Jiskra N.Bydžov Kycelt Martin Sokol Chlumec n.C. Pugzik Antonín DTJ HK 9.-14. Loskot Stěžery , Kubica nereg.HK,Šedivý S.Chlumec ,Jurtička st. J.N.Bydžov , Pilný nereg.HK,Trojan DTJ HK 15. Vidra J.N.Bydžov 16. Jiřička S.Chlumec 17.-18. Adamčík TTC Žehuň , Kycelt Jakub S Chlumec 19.-22. Veselý S.Chlumec , Leden S.Chlumec , Skohoutil P. J.H.Městec , Jurička ml. J.N.Bydžov 23.-28. Skohoutil J. H.Městec , Zemánek STK Pce , Koníček S.Chlumec , Mrštík nereg. HK, Ulrich STK Pce , Zelenka nereg. Chlumec
Ve finále o 1.-2.místo vyhrál Doležal nad Mrázkem 3-1 , o 3.místo pak zvítězil Kycelt Petr nad Kynčlem 3-0 .
Konečné pořadí čtyřhry nužů :
1. Trojan - Pugzik DTJ HK 2. Jurička st. - Kynčl J.N.Bydžov 3.-4. Kycelt M. - Regimon S.Chlumec - SK Městec Král. Doležal - Adamčík S.V.Osek - TTC Žehuň. . 5.-8. Šedivý - Jurička ml. S.Chlumec - J.N.Bydžov Mrázek - Leden DTJ HK - S. Chlumec Vlášek - Vidra J.N.Bydžov Skohoutil st.-Mrštík J.H.Městec - nereg. HK 9. -12. Loskot - Bulíček S.Stěžery - S.Chlumec Kubica - Skohoutil ml. nereg.HK - J.H.Městec Kycelt Pavel a Petr S.Chlumec Kycelt Jakub - Veselý S.Chlumec
Finále vyhrála dvojice Trojan - Pugzik nad Juričkou st.s Kynčlem po boji 3-2 . V semifinále získaly společné 3.-4.místo dvojice Doležal - Adamčík a Kycelt Martin - Regimon.
Při závěrečném hodnocení obdrželi prví 3 hráči poháry od města Chlumec n.C., , všichni účastníci pak dostali věcné ceny od města a chlumeckých sponzorů. Pořadatel děkuje starostovi města a a ostatním sponzorům za odměnění hráčů.
O občerstvení se po oba dny zdárně postarali členové pořádájícího oddílu s vynikajícím gulášem.Všichni přítomní byli s hrou a prostředím spokojeni a určitě přijedou příště do Chlumce n.C. znovu.
Kycelt M dne 01.01.2018 · V žádné kategorii · 0 Komentářů · 2980x Přečteno ·Tisk