Jméno:    Heslo: 
Registrovat | Stracené Heslo

SPONZOŘI



FOTKY


video video video video

VIDEA


video video video video

ZAPASY

Chlumec B10:6Nová Paka B
Chlumec B8:10Bělohrad
Chlumec A10:2Úpice
Chlumec A10:2Hostinné D
Jakub Kycelt sklidil neuvěřitelný úspěch v rámci České republiky
NovinkyJakubovi Kyceltovi se v letošní stolně tenisové sezoně podařilo umístit na 9. místě v žebříčku ELO ST skokan roku v rámci všech 18038 registrovaných hráčů v celé ČR. Toto je nevídaný až neuvěřitelný úspěch pro tak malý oddíl jako jsme my, který má velice omezené finanční a časové prostředky. Jakub je velice odhodlaný hráč, který velmi tvrdě trénuje a každé utkání hraje na 100 %. Jeho úspěch je zcela zasloužený a Jakub může být na sebe pyšný.
ELO ST: Žebříček skokan roku 2018/2019
Pořadí Hráč Elo Elo změna za rok Zápasů za sezónu
1. Radim Nechyba (2007) KST Apollo Ústí nad Labem z.s. 1393 +452 45
2. Jakub Růžička (2007) HB Ostrov , z.s. 1448 +419 136
3. Šťěpán Holub (2007) HB Ostrov , z.s. 1530 +387 77
4. Tomáš Vlach nejml. (2006) TJ Tatran Hostinné, spolek 1402 +357 85
5. Daniel Vitásek (2006) TTC Bolatice, z.s. 1363 +355 105
6. Jakub Krejsa (2002) Klub stolního tenisu Vyškov 1351 +355 133
7. Metoděj Drápal (2006) Klub stolního tenisu Vyškov 1185 +350 99
8. Petr Hodina (2008) TTC Libín Prachatice z.s. 1555 +338 126
9. Jakub Kycelt (2004) TJ Sokol Chlumec nad Cidlinou 1602 +335 113
10. Aneta Dubravcová (2005) Tělocvičná jednota Sokol Lhenice 1421 +325 134
Kycelt M dne 31.05.2019 · V Novinky · 0 Komentářů · 226x Přečteno ·Tisk
Komentáře
Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.
Přidat komentář
Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.
Hodnocení
Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště se pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Krajská soutěž 1. třídy
1.Jiskra Nový Bydžov5 15
2.Baník Vamberk5 13
3.DTJ-Slavia Hr. Králové D5 13
4.TJ Dvůr Králové n.L.5 12
5.Sokol České Meziříčí5 11
6.Sokol Chlumec n.C.5 11
7.TTC KB Vrchlabí5 10
8.Sokol PP Hr. Králové 2 E5 9
9.Sokol Stěžery B5 7
10.Sparta Úpice5 7
11.Sokol Nemyčeves5 7
12.Tatran Hostinné D5 5
Krajská soutěž 2. třídy
1.TJ Lázně Bělohrad6 18
2.Sokol Chlumec n.C. B5 13
3.Salamandr Hr. Králové5 13
4.TJ Jičín B5 10
5.TJ Dvůr Králové n.L. B5 10
6.Sokol Jar.-Josefov 2 C5 10
7.Sokol Chomutice5 9
8.TJ Nová Paka B5 9
9.TJ Trutnov - Poříčí5 8
10.DTJ-Slavia Hr. Králové E5 8
11.Jiskra Hořice5 8
12.TTC KB Vrchlabí B6 8
Regionální přebor muži 3.třída
1.TJ Jiskra Hořice C5 13
2.TJ Sokol Nemyčeves C4 11
3.TJ Sokol Roškopov A5 11
4.TJ SOKOL Stará Paka C4 10
5.TJ Jičín E4 9
6.TJ Lázně Bělohrad D4 8
7.TJ Sokol Chlumec C4 8
8.TJ TK Žlunice A4 7
9.TJ Sokol Úbislavice4 7
10.TJ Sokol Železnice B4 6
11.SK Miletín B4 5
12.TJ Sokol Rovensko B4 5
Shoutbox
Pro přidání zprávy se musíte přihlásit.

Zatím ještě nebyly zaslány žádné zprávy.
Odkazy
Česká asociace stolního tenisu
Královéhradecký svaz stolního tenisu
Pinec.info
Mezinárodní stolnětenisová federace
Internetový obchod STEN marketing
Internetový obchod Pinec.cz
STIS
Jiskra Nový Bydžov
Kdo je on-line
Hosté on-line: 1

Členové on-line: 0

Registrovaní členové: 7
Nejnovější člen: Roman S
Statistiky
TOPlist
Powered by PHP-FUSION © Copyright 2002 - 2018 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.
Design:Josef J Code: Josef J